۱۳۸۹ فروردین ۱۱, چهارشنبه

کشمیر

در کشمیر و شهر سرینگر هستم، منطقه ای با زیبایی ها و جذابیت های طبیعی فوق العاده که به راحتی نمی توان آن را در غالب جملات بیان کرد.
در دو روزی که اینجا بودم هوا عمدتا ابری و بارانی بوده است و دیروز هم در هنگام بازگشت از جاده فوق زیبای چشمه شاهی گرفتار باران شدیم اما خوشبختانه چتر داشتیم.
جنگل، کوهستان، دریاچه، قایق سواری و پارکهای بسیار زیبااز عمده تفریحات اینجا هستند و می توان با مبلغی ناچیز ساعتها روی دریاچه قایق سواری کرد.
کاف نتی که الان در آن نشسته ام تنها چند متر با دریاچه فاصله دارد و درب آن مستقیما رو به اسکله چوبی دریاچه باز می شود و منظره بسیار زیبایی از کوهستان و آب از آن نمایان است.
وضع اینترنت بسیار خوب است و صاحب کاف نت، صاحب خانه من هم است و در اتاقم هم هر دو اینترنت کابلی و بی سیم فراهم کرده است، البته از امروز که تنها شده ام به اینجا آمده ام و دو شب گذشته را به همراه دوستان در خانه روی آب گذراندیم که هر دوی آنها به دهلی و بمبئی برگشته اند، اما من مانده ام که احتمالا زمینی برگردم.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر

برای نظر دادن در صورتی که از قبل شناسه ای در بلاگر ندارید، می توان با انتخاب گزینه نام/آدرس اینترنتی و وارد کردن نام خود، نظرتان را درج کنید.
توجــــــــــــه:
متأسفانه قسمت نظر دادن برای کاربران داخل ایران پالایش شده است! و کاری هم از دست ما بر نمی آید و تنها راه این است که تمهیداتی از طرف کاربران داخل ایران اندیشیده شود!