۱۳۸۹ فروردین ۳۱, سه‌شنبه

وبلاگ بی‌حال

امروز که بعد از مدتها آمار اینجا رو چک کردم متوجه شدم که تعداد بازدید کنندگان تا حد قابل قبولی ناامید کننده شده است! و به دلیل به روز نشدن همه خوانندگان ثابت و غیرثابت(متحرک!؟) قید اینجا رو زدن و بی خیال شدن. البته دلیلی نداره که آدم به جایی که هیچ تغییری نمی کنه مجددا سر بزنه که این البته ظاهر قضیست.
البته برخلاف تصور اصلا هم ناراحت نیستم، بلکه از برخی جهات خوشحال هم هستم، حال بماند چرا.
البته من قصد نداشتم اینجا رو رها کنم، بلکه فقط مدتی نگهش نداشتم وگرنه دلیلی برای ول کردن در کار نبود.
حالا الا ایها الهذا، قصدم این بود که به شمار معدود شما گرانقدران و همینطور رهگذران تصادفی تشریف آورده از گوگل و غیره بگم که من به شما توجه دارم و توجه، توجه می آورد و امیدوارم توجه ما هم باعث توجه شما شود که این توجه شما مایه‌ی تحرک و انگیزش بیشتر ماست.
لطفا در صورت تمایل ایمیلی به آدرس gozar-subscribe@webgah.net ارسال نمایید تا به طور خودکار در هر بروز رسانی به شما خبر داده شود، مطالب مهمی در راه هستند.
همچنین از همینجا به مشترکان فیدی سلام علیک عرض می شود، :-) شما کارتان درست است.
ضمنا برای خوانندگان ناخواسته آرزوی ترک عادت‌های ناپسند را دارم.

در پایان اشاره کنم که نظم و هدف گزاری از مهم ترین ارکان موفقیت در هر کاری است که کلا خود زندگی از مخوف ترین این کارهاست و از این رو تصمیم دارم تا این دو موضوع را که فکر می کنم به خوبی در مورد این وبلاگ به جا نیاورده ام را تصحیح نمایم.


وقت عالی به خیر و خدا نگهدار شما باشد.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر

برای نظر دادن در صورتی که از قبل شناسه ای در بلاگر ندارید، می توان با انتخاب گزینه نام/آدرس اینترنتی و وارد کردن نام خود، نظرتان را درج کنید.
توجــــــــــــه:
متأسفانه قسمت نظر دادن برای کاربران داخل ایران پالایش شده است! و کاری هم از دست ما بر نمی آید و تنها راه این است که تمهیداتی از طرف کاربران داخل ایران اندیشیده شود!