۱۳۹۰ شهریور ۲۱, دوشنبه

11+1سپتامبر، زمان مناسب برای افتتاح نیروگاه بوشهر!

سپتامبر و به خصوص حوالی 11سپتامبر برای بسیاری از مردم دنیا به عنوان یادآوری از خطرات تروریستی تبدیل شده است. سالهاست که مردم به خصوص مردم امریکا عادت کرده اند با فرارسیدن یازده سپتامبر، خبرهای زیادی درباره تروریسم و ضرورت مقابله با آن و خطراتی که کشورشان را تهدید می کند بشنوند.
حالا ایران آمده است و یک روز بعد از این سالروز در 12 سپتامبر، بعد از 20 سال جدل هسته ای یک رویداد مهم هسته ای ایجاد کرده و نیروگاه بوشهر را برای اولین بار در یک مراسم گسترده به طور رسمی روشن کرده و تا جایی هم که توانسته سعی کرده آن را پوشش رسانه ای دهد.
حالا از این به بعد احتمالا در آخر همه اخبار مرتبط با اوضاع هسته ای ایران این جمله هم اضافه می شود که "ایران اولین مجموعه هسته‌ای اش را در 12 سپتامبر 2011 به طور رسمی روشن کرد."
یکی نیست بگوید آخه شما که این همه سال روشنش نکرده اید، حالا چرا گذاشتید @ وقتی که همه دارن از حواشی 11سپتامبر صحبت می کنن روشنش می کنید.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر

برای نظر دادن در صورتی که از قبل شناسه ای در بلاگر ندارید، می توان با انتخاب گزینه نام/آدرس اینترنتی و وارد کردن نام خود، نظرتان را درج کنید.
توجــــــــــــه:
متأسفانه قسمت نظر دادن برای کاربران داخل ایران پالایش شده است! و کاری هم از دست ما بر نمی آید و تنها راه این است که تمهیداتی از طرف کاربران داخل ایران اندیشیده شود!